Бест Інтернет

Гігабіт за 100 грн на місяць!

Підключайся!
або
Підключай сусіда до Бесту та отримайте Гігабітний безлімітний Інтернет за 100 грн на місяць!

Крім того сусід має можливість отримати до 500 грн на рахунок!
Користуйтеся лише якісними послугами від Компанії “Бест”!

Діючий абонент
У квартирі: Якщо Ви – діючий Абонент і Вашу квартиру підключено до мережі Інтернет від Компанії Бест, Ви маєте можливість скористатися акційною пропозицією. Приведіть сусіда та отримайте свій Гігабіт за 100 грн на місяць! Додатково, отримайте за кожного сусіда – 200 грн на рахунок! Також маєте змогу переглядати Аналогове Кабельне Телебачення, яке входить у вартість тарифу. Підключення 1 телевізора – 100 грн.
  У приватному будинку: Якщо Ви – діючий абонент і Ваш будинок підключено до мережі Інтернет від Компанії Бест, Ви маєте можливість скористатися акційною пропозицією. Приведіть сусіда та отримайте свій Гігабіт за 100 грн на місяць! Також отримайте за кожного сусіда –  200 грн на рахунок!

Новий абонент 
У квартирі:
Підключення послуги Інтернет– Безкоштовно! Акційний тариф – Гігабіт за 100 грн на місяць! Також маєте змогу переглядати Аналогове Кабельне Телебачення, яке входить у вартість тарифу. Підключення 1 телевізора – 100 грн.
У приватному будинку: Підключення – Безкоштовно*! У подарунок – 100 грн на рахунок! Якщо Ваш будинок знаходиться на відстані, не більше ніж 50 метрів від точки підключення до телекомунікаційної мережі: Підключення – Безкоштовно*! Абонплата – 100 грн/міс за 1 Гігабіт! Бонус – 100 грн на рахунок! Вартість обладнання (FoxGateONU 1001w) – 500 грн.

Абонент, який перейшов від іншого провайдера
  У квартирі:
Якщо Ви – діючий Абонент стороннього оператора,  маєте можливість скористатися акційною пропозицією. Підключайте безлімітний Інтернет від Компанії Бест – безкоштовно і отримуйте: 1 Гігабіт за 100 грн на місяць та 500 гривень на рахунок! Також маєте змогу переглядати Аналогове Кабельне Телебачення, яке входить у вартість тарифу. Підключення 1 телевізора – 100 грн.
У приватному будинку: Переключення за технологією FTTH – Безкоштовно*! У подарунок – 500 грн! Якщо Ваш будинок знаходиться на відстані, не більше ніж 100 метрів від точки підключення до телекомунікаційної мережі і є підключеним до стороннього оператора за технологією FTTH, у наявності є працездатне абонентське обладнання ONU: Підключення –  Безкоштовно*! Абонплата – 100 грн/міс за 1 Гігабіт. Бонус – 500 грн на рахунок!

*Додаткові умови підключення у приватному секторі: Сума коштів за додатковий метраж кабелю сплачується клієнтом у разі, якщо відстань від муфти до будинку абонента перевищує зазначений метраж і становить +600 грн. за додаткові 100 метрів оптичного волокна. Якщо за фактом підключення метраж, визначений раніше, буде перевищено, кошти з рахунку буде списано відповідно до виконаних робіт. При виконанні заявки на підключення монтажник має надати інформацію щодо метражу використаного кабелю та показати відповідну мітку.

Кредит довіри. У рамках програми, Абоненту надається можливість активувати через менеджера повноцінне користування Послугою зі статусом “прострочення платежу” на 20 днів.
Цифрове Кабельне Телебачення сплачується додатково за тарифом Престижний (за умов технічної можливості підключення). 

Пропозиція дійсна для: усіх мешканців багатоквартирних та приватних будинків за наявності технічної можливості підключення Провайдера, які заключили Договір з 04.06.2021 до 28.02.2022 включно, а також для всіх діючих Абонентів з активною послугою Інтернет.

Обмеження:
Підключення на швидкості більше ніж 100 Мбіт/с можливе, виключно за наявності такої технічної можливості Провайдера та технічної можливості Абонентського роутера. Технічна можливість перевіряється після подачі заявки на підключення до Абонентського відділу в телефонному режимі, через електронну пошту, зворотний зв’язок або будь-яку форму замовлення на сайті Провайдера.

 Підключення Кабельного Цифрового та Аналогового телебачення можливе тільки у багатоквартирних будинків виключно за наявності такої технічної можливості Провайдера.
Бонусні кошти можуть бути використані лише в рахунок абонплати.

Бонусні нарахування не розповсюджуються на квартири і будинки, які вже були підключені до Компанії “Бест”.

Реальна ІР-адреса не надається, доки діють акційні умови. Право користування Реальною ІР-адресою надається тільки діючим Абонентам, у яких на момент переходу на умови акції “Гігабіт за 100” вже надавалася Реальна ІР-адреса.

Період проведення акції: дана пропозиція діє з 04.06.2021 до 28.02.2022. З 01.03.2022 тариф буде автоматично змінений на один зі стандартних тарифних пакетів.


Для того, щоб скористатися умовами акції, вам лише потрібно зателефонувати або подати заявку через наш сайт.


Бест – твій єдиний надійний оператор!

Акції та програми лояльності

Гігабіт за 100 грн на місяць!

Підключайся!абоПідключай сусіда до Бесту та отримайте Гігабітний безлімітний Інтернет за 100 грн на місяць! Крім того сусід має можливість отримати до 500 грн на рахунок!Користуйтеся

Читати далі »

10 дорівнює 12

СУТЬ АКЦІЇ: У випадку одноразової оплати користувачем обраного тарифного плану за 10 календарних місяців наперед, абонент отримує бонус* – додатково 20% від сплаченої суми на

Читати далі »

Розчарував провайдер? Зміни на Бест! І отримай БОНУС — 500 грн на рахунок!

Вашу квартиру вже підключено до мережі Інтернет кабелем Ethernet іншого оператора? Ви незадоволені швидкістю, якістю або ціною? Підключайте безлімітний Інтернет від Компанії ”Бест” та отримуйте

Читати далі »

Приємна ініціатива — Будь першим!

Акція розповсюджується на всіх мешканців багатоквартирних будинків, які проживають у населених пунктах: Ірпінь, Буча, Гостомель, Ворзель, Блиставиця, Горенка, Боярка, Вишгород, Васильків, Вишневе, Коцюбинське, Немішаєве, Обухів,

Читати далі »