Бест Інтернет

Гігабіт за 100 грн
на місяць!

cat 1 1 - Гігабіт за 100 грн на місяць! - akcii-internet-v-pryvatnomy-sektori, akcii-internet-v-kvartyri, akczig

Навіщо мати вдома Гігабітний Інтернет?

Навчання

Ви знаєте, як комплексно підготуватися до ДПА або ЗНО та отримати відмінно за іспит? Або знати більше, ніж ваш товариш? З Гігабітним інтернетом ви матимете швидкісний доступ до будь-яких освітніх матеріалів: бібліотек, відеоконтенту, освітніх конференцій. Тепер не потрібно чекати на завантаження та дратуватися через лаги - відразу після підключення Гігабіту ви отримаєте максимальну швидкість. Ваше лідерство у групі гарантоване!

Робота

Встигати з робочими завданнями, домашніми справами та залишатися продуктивним дуже важко. Звіт не завантажується у хмару за хвилину до кінця робочого дня. Потрібно замовити продукти. Перевірити онлайн-щоденник дитини та допомогти виконати уроки. Ми допоможемо зекономити ваш час та нерви! Підключайте Гігабіт та працюйте з будь-яким обсягом інформації без затримок та перешкод. Дозвольте нам полегшити ваше життя!

Ігри

Платите великі гроші за швидкість, якої нема? Витрачаєте дорогоцінний час на пошуки сервера з кращим пінгом, чи взагалі відмовляєтеся від гри через нестабільний зв’язок? З Гігабітом від Компанії «Бест» ця проблема залишиться у минулому! Нехай “думає” суперник, а не ваше інтернет-з’єднання. Ще не користувалися нашим інтернетом? Підключайте 1 Гігабіт за 100 гривень на місяць БЕЗКОШТОВНО!

Гаджети

Вже у минулому один комп’ютер на сім’ю. У минулому - один телевізор, що збирав усю родину біля себе вечорами. Зараз сім’я з чотирьох осіб має 4 смартфони, 2-3 планшети, 2 ноутбуки, стаціонарний комп’ютер з потужною мережевою картою та декілька Смарт телевізорів. Швидкості 100 Мбіт для усіх цих пристроїв просто не вистачить. Обирайте Гігабіт та використовуйте його потужність на повну. Велика швидкість - нове життя та нові можливості! Перевіримо?

Телебачення

Перегляд фільму на Смарт ТВ став випробуванням? Постійне завантаження, яка б якість не була обрана? Вважаєте, що легше вимкнути, аніж дочекатися? Якщо ви дійсно бажаєте це змінити, не колись, а прямо зараз - підключайте 1 Гігабіт за 100 гривень на місяць від Компанії «Бест» БЕЗКОШТОВНО! Не витрачайте дорогоцінний час на очікування завантаження, дивіться будь-який контент на будь-якому пристрої разом з усією родиною на максимальній швидкості.

Соцмережі

Онлайн життя - це встигнути усе й одразу, але попередньо обробивши фото на хмарі у Lightroom чи відео у CapCut 🙂 Ми знаємо, як важливо не витрачати час на очікування, оскільки кожен пост просуває ваш бренд та додає потенційних клієнтів! Переходьте на новий рівень ведення соцмереж з 1 Гігабітом та витрачайте час на створення контенту, а не на його розміщення.

Підключай інтернет та бери участь у розіграші подарунків!

ТОП 5 причин підключити Гігабітний Інтернет:

Хто може скористатись пропозицією?

У квартирі: Якщо Ви – діючий Абонент і Вашу квартиру підключено до мережі Інтернет від Компанії Бест, Ви маєте можливість скористатися акційною пропозицією. Приведіть сусіда та отримайте свій Гігабіт за 100 грн на місяць! Додатково, отримайте за кожного сусіда – 200 грн на рахунок! Також маєте змогу переглядати Аналогове Кабельне Телебачення, яке входить у вартість тарифу. Підключення 1 телевізора – 100 грн.

У приватному будинку: Якщо Ви – діючий абонент і Ваш будинок підключено до мережі Інтернет від Компанії Бест, Ви маєте можливість скористатися акційною пропозицією. Приведіть сусіда та отримайте свій Гігабіт за 100 грн на місяць! Також отримайте за кожного сусіда –  200 грн на рахунок!

У квартирі: Підключення послуги Інтернет– Безкоштовно! Акційний тариф – Гігабіт за 100 грн на місяць! Також маєте змогу переглядати Аналогове Кабельне Телебачення, яке входить у вартість тарифу. Підключення 1 телевізора – 100 грн.

У приватному будинку: Підключення послуги Інтернет – Безкоштовно*! У подарунок – 100 грн на рахунок! Якщо Ваш будинок знаходиться на відстані, не більше ніж 100 метрів від точки підключення до телекомунікаційної мережі: Підключення – Безкоштовно*!Абонплата – 100 грн/міс за 1 Гігабіт! Бонус – 100 грн на рахунок! Вартість обладнання (FoxGateONU 1001w) – 500 грн.

У квартирі: Якщо Ви – діючий Абонент стороннього оператора,  маєте можливість скористатися акційною пропозицією. Підключайте безлімітний Інтернет від Компанії Бест —- безкоштовно і отримуйте: 1 Гігабіт за 100 грн на місяць та 500 гривень на рахунок! Також маєте змогу переглядати Аналогове Кабельне Телебачення, яке входить у вартість тарифу. Підключення 1 телевізора -100 грн.

У приватному будинку: Переключення за технологією FTTH – Безкоштовно*! У подарунок – 500 грн! Якщо Ваш будинок знаходиться на відстані, не більше ніж 150 метрів від точки підключення до телекомунікаційної мережі і є підключеним до стороннього оператора за технологією FTTH, у наявності є працездатне абонентське обладнання ONU: Підключення – Безкоштовно*! Абонплата – 100 грн/міс за 1 Гігабіт. Бонус – 500 грн на рахунок

Хочеш Гігабіт майже на шару?

Найпоширеніші питання

Так, ви можете використовувати вже встановлене обладнання. Однак, варто переконатися на сайті виробника, що воно підтримує відповідну швидкість (у випадку стаціонарного комп’ютера перевірте характеристики мережевої карти; у випадку з Wi-Fi роутером – зазначену швидкість порту WAN, якщо роутер не має гігабітного порту, то він не підтримує таке підключення і його потрібно замінити.

У багатоквартирному будинку, підключеному до мережі Бест, термін виконання заявки на включення становить від 1-го до 5-ти робочих днів.
Якщо ж підключення виконується у новому багатоквартирному або у приватному будинку, то термін становить – до 15 робочих днів.

Робочий час монтажників у будні з 10:00 до 19:00. У вихідні підключення можливе, але час можна погоджувати тільки з монтажниками. Менеджер не може Вам пообіцяти підключення у вихідні, або в будні після 19:00. 

  • через термінали Компанії «Бест» без комісії;
  • через банк: АТ «Райффайзен банк Аваль», АКБ «ПриватБанк»;
  • платіжною карткою: Visa, MasterCard; Приват24, Portmone.com;
  • платіжні термінали : «24nonStop», «City-Pay», «iBox», «EasyPay», «Платежка», «Монобанк».

Комісія коливається від суми платежу та обраного способу оплати (1%-5%).

Карта покриття

Відгуки

Не зволікай! Термін дії пропозициї обмежений у часі

Підключайся, або підключай сусіда до Бесту та отримайте Гігабітний безлімітний Інтернет за 100 грн на місяць! Крім того, сусід має можливість отримати до 500 грн на рахунок!

Діючий абонент

У квартирі: Якщо Ви – діючий Абонент і Вашу квартиру підключено до мережі Інтернет від Компанії Бест, Ви маєте можливість скористатися акційною пропозицією. Приведіть сусіда та отримайте свій Гігабіт за 100 грн на місяць! Додатково, отримайте за кожного сусіда – 200 грн на рахунок! Також маєте змогу переглядати Аналогове Кабельне Телебачення, яке входить у вартість тарифу. Підключення 1 телевізора – 100 грн. 

У приватному будинку: Якщо Ви – діючий абонент і Ваш будинок підключено до мережі Інтернет від Компанії Бест, Ви маєте можливість скористатися акційною пропозицією. Приведіть сусіда та отримайте свій Гігабіт за 100 грн на місяць! Також отримайте за кожного сусіда –  200 грн на рахунок!

Новий абонент

У квартирі: Підключення послуги Інтернет – Безкоштовно! Акційний тариф – Гігабіт за 100 грн на місяць! Також маєте змогу переглядати Аналогове Кабельне Телебачення, яке входить у вартість тарифу. Підключення 1 телевізора – 100 грн.

У приватному будинку: Підключення – Безкоштовно*! У подарунок – 100 грн на рахунок! Якщо Ваш будинок знаходиться на відстані, не більше ніж 100 метрів від точки підключення до телекомунікаційної мережі: Підключення – Безкоштовно*! Абонплата – 100 грн/міс за 1 Гігабіт! Бонус – 100 грн на рахунок! Вартість обладнання (FoxGateONU 1001w) – 500 грн.

Абонент, який перейшов від іншого провайдера

У квартирі: Якщо Ви – діючий Абонент стороннього оператора,  маєте можливість скористатися акційною пропозицією. Підключайте безлімітний Інтернет від Компанії Бест – безкоштовно і отримуйте: 1 Гігабіт за 100 грн на місяць та 500 гривень на рахунок! Також маєте змогу переглядати Аналогове Кабельне Телебачення, яке входить у вартість тарифу. Підключення 1 телевізора – 100 грн.

У приватному будинку: Переключення за технологією FTTH – Безкоштовно*! У подарунок – 500 грн! Якщо Ваш будинок знаходиться на відстані, не більше ніж 150 метрів від точки підключення до телекомунікаційної мережі і є підключеним до стороннього оператора за технологією FTTH, у наявності є працездатне абонентське обладнання ONU: Підключення –  Безкоштовно*! Абонплата – 100 грн/міс за 1 Гігабіт. Бонус – 500 грн на рахунок!

*Додаткові умови підключення у приватному секторі: Сума коштів за додатковий метраж кабелю сплачується клієнтом у разі, якщо відстань від муфти до будинку абонента перевищує зазначений метраж і становить +600 грн. за додаткові 100 метрів оптичного волокна. Якщо за фактом підключення метраж, визначений раніше, буде перевищено, кошти з рахунку буде списано відповідно до виконаних робіт. При виконанні заявки на підключення монтажник має надати інформацію щодо метражу використаного кабелю та показати відповідну мітку.

Кредит довіри

У рамках програми, Абоненту надається можливість активувати через менеджера повноцінне користування Послугою зі статусом “прострочення платежу” на 20 днів. Цифрове Кабельне Телебачення сплачується додатково за тарифом Престижний (за умов технічної можливості підключення).

Пропозиція дійсна для: усіх мешканців багатоквартирних та приватних будинків за наявності технічної можливості підключення Провайдера, які заключили Договір з 04.06.2021 до 28.02.2022 включно, а також для всіх діючих Абонентів з активною послугою Інтернет.

Обмеження: Підключення на швидкості більше ніж 100 Мбіт/с можливе, виключно за наявності такої технічної можливості Провайдера та технічної можливості Абонентського роутера. Технічна можливість перевіряється після подачі заявки на підключення до Абонентського відділу в телефонному режимі, через електронну пошту, зворотний зв’язок або будь-яку форму замовлення на сайті Провайдера. Підключення Кабельного Цифрового та Аналогового телебачення можливе тільки у багатоквартирних будинків виключно за наявності такої технічної можливості Провайдера. Бонусні кошти можуть бути використані лише в рахунок абонплати. Бонусні нарахування не розповсюджуються на квартири і будинки, які вже були підключені до Компанії “Бест”. Реальна ІР-адреса не надається, доки діють акційні умови. Право користування Реальною ІР-адресою надається тільки діючим Абонентам, у яких на момент переходу на умови акції “Гігабіт за 100” вже надавалася Реальна ІР-адреса.

Період проведення акції: дана пропозиція діє з 04.06.2021 до 28.02.2022. З 01.03.2022 тариф буде автоматично змінений на один зі стандартних тарифних пакетів. Для того, щоб скористатися умовами акції, вам лише потрібно зателефонувати або подати заявку через наш сайт.

Хочу Гігабіт!​