Бест Інтернет

Інтернет у приватному секторі від Бест- вдалий вибір!

Акція розповсюджується на всіх мешканців приватних будинків, які проживають в населених пунктах: Ірпінь, Буча, Гостомель, Ворзель, Блиставиця, Горенка, Боярка, Коцюбинське, Клавдієво, Немішаєве, Обухів, Пилиповичі, Рубежівка, Стоянка, Козинці, Микуличі, Пороскотень, Нове Залісся, Діброва, Дмитрівка та інші.

Підключайте швидкісний безлімітний Інтернет від Компанії «Бест»

Новий абонент! Підключення — 1500 грн. Обладнання (FoxGateONU 1001w) — 500 грн* – враховано у вартість підключення!
Якщо Ваш будинок знаходиться на відстані, не більше ніж 100 метрів від точки підключення до телекомунікаційної мережі:
Підключення — 1500 грн.
Абонплата від 170 грн за 30 днів**

Умови діють лише для нових абонентів Інтернет за наявності технічної можливості підключення.

Переключення по технології FTTH — Безкоштовно! 
Якщо Ваш будинок знаходиться на відстані, не більше ніж 100 метрів від точки підключення до телекомунікаційної мережі і є підключеним до стороннього оператора за технологією FTTH, в наявності є працездатне абонентське обладнання:
Підключення – Безкоштовно!
Абонплата від 170 грн за 30 днів**
Бонус — 1000 грн на рахунок!

Для підключення необхідно:

  1. Залишити заявку для визначення технічної можливості.
  2. Обрати тарифний план від 170 грн за 30 днів**
  3. Сплатити депозит за 1 місяць (абонплата).
  4. Очікувати на виїзд бригади протягом 15 робочих днів.

Умови:
Сума коштів за додатковий метраж кабелю сплачується клієнтом у разі, якщо відстань від муфти до будинку абонента перевищує зазначений метраж і становить +500 грн. за додаткові 50 метрів та +1000 грн. за додаткові 100 метрів оптичного волокна.

Якщо за фактом підключення метраж, визначений раніше, буде перевищено, кошти з рахунку буде списано відповідно до виконаних робіт.

При виконанні заявки на підключення монтажник має надати інформацію щодо метражу використаного кабелю та показати відповідну мітку.

*вартість за обладнання (FoxGateONU 1001w) – 500 грн.
** тариф для людей з обмеженими можливостями  першої та другої групи, участників АТО та абонентів, які переключаються від інших провайдерів.

Умови діють з 20.04.2022

Акції та програми лояльності

10 дорівнює 12

СУТЬ АКЦІЇ: У випадку одноразової оплати користувачем обраного тарифного плану за 10 календарних місяців наперед, абонент отримує бонус* – додатково 20% від сплаченої суми на

Читати далі »

Тарифні плани Передмістя 2022

Підключити просто зараз! Чому підключити Інтернет вартосаме від провайдера «Бест»? Тарифи швидкістюдо 1 Гб/сек Нова сучасна оптоволоконна мережа Created by potrace 1.10, written by Peter

Читати далі »

Переходь на Бест! Підключай квартиру — Безкоштовно!

Вашу квартиру вже підключено до мережі Інтернет кабелем Ethernet іншого оператора? Підключайте безлімітний Інтернет від Компанії ”Бест” – Безкоштовно! Вартість пакету послуг з аналоговим кабельним

Читати далі »

Кредит довіри

Доступ до послуги Інтернет зі статусом «прострочення платежу» обмежений кількома службовими сайтами.У рамках програми Абоненту надається можливість включити через персональний кабінет повноцінне користування Послугою зі

Читати далі »